У планах влади – шість проектів у галузі охорони здоров’я Тернопілля

120120152Реконструкцію Тернопільського обласного клінічного перинатального центру “Мати і дитина” завершать у 2015 році.

Про це повідомив головний медик краю Володимир Курило під час засідання робочої групи із розроблення проекту «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільщини на 2015 рік».

Читайте також. На Тернопіллі вважають створення лікарняних кас кроком до медичного страхування

Нагадаємо, її провели днями під головуванням виконувача обов’язків голови Тернопільської обладміністрації Івана Крисака. Володимир Курило тоді наголосив на виконанні одного із важливих завдань – формуванні оптимальної мережі лікувально-профілактичних закладів. Про це повідомила прес-служба департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА.

Також він вважає, що актуальним для області залишається питання забезпечення медичних закладів сучасною діагностичною аппаратурою.

- Цьогоріч плануємо завершення реконструкції Тернопільського обласного клінічного перинатального центру "Мати і дитина" та завершення капітального ремонту реанімаційного відділення у Тернопільській обласній дитячій лікарні, - підкреслив він.

Читайте також. Найбільше онкохворих – у Тернопільському та Підволочиському районах

Завдання зниження в 2015 році показників материнської та дитячої смертності є пріоритетним в роботі департаменту охорони здоров’я, додав очільник медицини області.

Під час засідання робочої групи із розроблення проекту «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільщини на 2015 рік» також повідомили, що впродовж 2015 року планується будівництво та реконструкція 33 об’єктів соціальної та житлово-комунальної сфери загальною (залишковою) вартістю 125 млн грн, з них 119,5 млн - із коштів державного бюджету. Зокрема, очікується реалізувати шість проектів у галузі охорони здоров’я.

Як повідомили в ТОДА, керівництво обладміністрації доручило подати допрацьовані матеріали для узагальнення та формування остаточного проекту «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільщини на 2015 рік».

Софія Левицька