У перший тиждень перемир’я РФ направила на Донбас нове озброєння для бойовиків

Архівне фото

Росія всупереч міським угодам продовжує ескалацію конфлікту на Донбасі.

Як повідомляє Міноборони України з посиланням на дані української військової розвідки, Кремль продовжує постачати своїх бойовиків на окупованому Донбасі всім необхідним для війни.

Зокрема, уже у перший тиждень від початку режиму тиші 27 липня Росія надіслала бойовикам так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” нову партію озброєння.

“До з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК оперативного угруповання російських окупаційних військ доставлено не менше 10 одиниць бойової броньованої техніки, до 30 вантажних автомобілів зі стрілецькою зброєю, боєприпасами і військовим майном та близько 1 тисячі тонн пального”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

Українська розвідка повідомляє, що після настання режиму тиші на Донбасі лише постачанням озброєння на окупований Донбас Росія не обмежилась.

“Крім того, відбулася ротація особового складу окремих підрозділів ЗС РФ, які не входять до складу 1 і 2 АК, також зафіксовано прибуття найманців-громадян РФ для комплектування особовим складом російських окупаційних військ”, – повідомили в ГУР Міноборони України.