У Переяславі розпочалося перше судове засідання у справі вбивства п’ятирічного хлопчика (Відео)

фото: 5 канал
фото: 5 канал

У Переяславі розпочалося перше засідання у справі вбивства 5-річного Кирила Тлявова. У залі суду присутні всі четверо підозрюваних.

Серед підозрюваних – цивільний, двоє правоохоронців та неповнолітній син поліцейського, повідомляє із судової зали кореспондентка 5 каналу Єва Ніколашвілі.

Мовиться про одного цивільного, двох правоохоронців та неповнолітнього сина одного із поліцейських. На початку засідання оголосили перерву на 10 хвилин через те, що у прокурорів не виявилося необхідної постанови.

Адвокат одного з підозрюваних, Приходька, оголосив відвід судді. Він зазначив, що проходить із суддею ще в одній справі, тому цю справу вона розглядати не може. Крім того, Приходько – правоохоронець, який під час своєї стикався з суддею, а це також може впливати на неупередженість рішень, заявив адвокат. Наразі шукають суддю, який розглядатиме відвід.

Після відводу попереднього – із новим суддею засідання у справі вбивства Кирила Тлявова відновилося. Проте ненадовго – Ігор Панасюк заявив про самовідвід. Причина – товариські стосунки з одним з підозрюваних. Слуга Феміди пішов до нарадчої кімнати, щоб ухвалити рішення щодо самовідводу.

Відвід судді Ігоря Панасюкв – задовольнили.

У Переяславському суді більше не залишилося суддів, які можуть розглядати справу із неповнолітнім, тож її скерують до апеляційного суду. Саме там визначать суд, який далі розглядатиме провадження.

На підготовчому засіданні ж, ймовірно, будуть переобирати і запобіжний захід підозрюваним, який спливає 31 грудня. Дата і час засідання нині невідомі.

Подробиці - у репортажі Єви Ніколашвілі, 5 канал: