У партіях Тимошенко і Ляшка – масові чистки і відкликання

Тимошенко-ЛяшкоТимошенко і Ляшко розпустили свої парторганізації через скандальні вибори в Кривому Розі.

Новообрані депетати Криворізької міськради від “Батьківщини” і Радикальної партії співпрацювали з так званим новообраним від Опозиційного блоку” мером Юрієм Вілкулом. За це лідери двох партій розпустили міські парторганізації, а депутатів міськради, що побули такими один день, відкликали.

Про це повідомляють партійні сайти “Батьківщини” і Радикальної партії.

Так, ВО “Батьківщина” прийняла рішення про розпуск своєї фракції в Криворізькій міській раді та про виключення депутатів з лав БЮТ у зв’язку з участю нардепів у засіданні міськради ради, на якому “узаконили” Вілкула мером.

“Таке рішення прийнято у середу ввечері на екстреному засіданні політради партії Батьківщина. Цим же рішенням депутати Криворізької міської ради, обрані від Батьківщини, виключені з партії”, – йдеться в заяві.

Трохи раніше політсила прийняла рішення про зняття з посади голови Криворізької міської організації "Батьківщини" Ольги Бабенко. Розпущене й Бюро міської організації.

Читайте також: Через вибори у Кривому Розі порушено кримінальну справу

Олег Ляшко прокоментував у соцмережі поведінку своїх партійців у Кривому Розів емоційно.

"За співпрацю з регіоналами прийняв рішення розпустити міську організацію Радикальної партії в Кривому Розі. Продажні шкури! Катерина Шаповалова з ганьбою звільнена з посади керівника організації. Вимагаю від усіх п'яти чоловік, які зрадили виборців, скласти мандати депутатів міської Ради від Радикальної партії", - заявив Ляшко.

Ляшко про партійців у Кривому Розі - текстНагадаємо, з перевагою у 752 голоси перемогу на виборах міського голови Кривого Рогу здобув Вілкул-старший.

Кандидат від "Самопомочі", який вибори начебто програв, заявляє про фальсифікації. Міськвиборчком його скарг не розглядав і оголосив Вілкула обраним мером. Той учора склав присягу міського голови. В Кривому Розі - масові акції протесту.