У Німеччині підпалили редакцію газети, яка передрукувала карикатури Charlie Hebdo

Фото - rt.com
Фото – rt.com

Поліція затримала двох чоловіків, яких підозрюють у підпалі.

У Німеччині невідомі підпалили редакцію газети Hamburger Morgenpost, яка раніше передрукувала карикатури журналу Charlie Hebdo. Про це повідомляє поліція, передає Agence France-Presse.

На сайті видання ййдеться, що атака була здійснена близько другої годин ночі в неділю. В результаті інциденту ніхто не постраждав. Поліцейські затримали двох підозрілих молодих людей, які знаходилися недалеко від редакції. В даний час проводиться розслідування.

Раніше стало відомо, що данська газета Berlingske передрукувала карикатури сатиричного журналу Charlie Hebdo, який 7 січня було здійснено збройний напад. За словами редактора видання, ілюстрації опубліковані не в знак підтримки або протесту проти нападу на журналістів, а виступають “документацією” – завдяки карикатур можна побачити, як виглядав журнал.

Читайте також. У Парижі — атмосфера страху. Франція — у жалобі за жертвами теракту (Відео)

Нагадаємо, в середу, 7 січня, троє озброєних людей напали на редакцію Charlie Hebdo у Парижі, в результаті чого загинули 10 осіб. Причиною нападу стала публікація в тижневику карикатур на ісламські теми.

112 ua