На 1 годину назад: у ніч на 25 жовтня в Україні – перехід на зимовий час (Відео)

Фото з відкритих джерел

О 4 годині в ніч на неділю, 25 жовтня, стрілки годинників слід перевести на 1 годину назад – Україна переходить на зимовий час.

На літній і зимовий час навесні і восени Україна переходить за постановою Кабміну від 1996 року.

Перехід на зимовий час уже врахований у квитках “Укрзалізниці” та іншого транспорту, що відправляється після 4 години 25 жовтня. Тому тим, хто збираєтсья в подорож у ніч на неділю, слід бути особливо уважними.

Перехід на зимовий і літній час – це швидше традиція ще з радянських часів, як реальна потреба. Економічне обґрунтування таких переходів із технічним прогресом вже нівелювалось і світ потроху відмовляється від переходів на літній та зимовий час. Це вже скасувала Ісландія, Росія, Білорусь, на шляху до цього Європейський союз. Останні рішення Європарламенту засвідчують, що 2021 рік цілком може стати останнім роком, коли країни-члени ЄС востаннє переведуть годинники і залишаться в тому часі – літньому чи зимовому, – який для себе оберуть.

Медики ж США, повідомляє ТСН, провели дослідження, результати якого офіційно засвідчили: переведення годинників шкодить людському здоров’ю.

Читайте також: Європарламент проголосував за скасування переходу на зимовий та літній час 

В Україні суспільство і політики також багато говорять про скасування переведення годинніків, але до конкретних рішень поки не дійшло – у ВР зареєстрований проєкт постанови про скасування переходів нашої країни на літній і зимовий час, однак у сесійній залі цей документ народні депутати ще не розглядали.

Читайте також: Перехід на літній час: з’ясувалась несподівана обставина про ефект від переведення годинника (Відео)

Більше подробиць про перехід України на зимовий час 25 жовтня – у сюжеті ТСН.