У ніч на 15 лютого не буде системного припинення вогню – Маломуж

звантаженняСтовідсоткового припинення вогню на Донбасі в ніч на 15 лютого не буде. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив екс-голова служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж.

“Якщо ми говоримо про реальні речі, не буде поки ще навіть сьогодні вночі системного припинення вогню стовідсоткового. Так, в цілому, будемо сподіватися, що це буде і всі механізми для припинення зараз відпрацьовані і представниками збройних сил, і Генштабу, керівництвом України, Росія заявляє про те, що вона готова сприяти цьому процесу вже сьогодні вночі, і бойовики заявили про таку готовність. Але ще будуть залишатися окремі напрями, де буде зберігатися напруга, де буде вестися вогонь”, – зазначив він.

Разом з тим, за його словами, включилися досить потужні сили, включаються представники "двадцятки", йде контроль і тиск.

Нагадаємо, 12 лютого на переговорах "нормандської четвірки" в Мінську було прийнято рішення про припинення вогню на Донбасі 15 лютого. У той же час за підсумками переговорів на рівні тристоронньої контактної групи і бойовиків був підписаний документ про комплекс заходів щодо імплементації мінських домовленостей.

Бойовики, в свою чергу, заявили про готовність припинити обстріли з 15 лютого.