У НАЗК – нове керівництво, яке терміново вирішуватиме питання подання електронних декларацій для громадських активістів (Відео)

Олександра Мангул
Олександр Мангул

Попередній керівник Національного агентства запобігання корупції Наталія Корчак попри скандали і пропозиції піти у відставку відбула на цій посаді повний передбачений законом термін – 2 роки. Тепер НАЗК обрало нового голову і заступника.

Очолив НАЗК Олександ Мангул, його заступником став Станіслав Патюк.

Голова НАЗК Олександр Мангул, екс-голова агентства Наталія Корчак, заступник голови НАЗК Станіслав Патюк. Фото - відкритих джерел
Голова НАЗК Олександр Мангул, екс-голова агентства Наталія Корчак, заступник голови НАЗК Станіслав Патюк. Фото – відкритих джерел

Олександр Мангул під час свого виступу при обранні очільником заявив, що збирає термінове засідання щодо електронного декларування для громадських активістів.

"Користуючись повноваженнями, хочу оголосити про те, що на завтра скликаю позачергове засідання Нацагентства, щоб прийняти роз’яснення, в яких би максимально ми врахували і антикорупційні ініціативи ЄС, думки наших європейських і міжнародних партнерів щодо декларування громадськими активістами. Після доопрацювання, думаю, ми на завтра маємо винести це питання і проголосувати для того, щоб більш-менш було зрозумілим це правове поле", - сказав Олександр Мангул.

Він зазначив, ще реагувати на нескасування Верховною радою електронного декларування для громадських активістів доведеться миттєво, бо до 1 квітня залишилось зовсім мало часу.

"Ми всі поділяємо більшість думок, в тому числі і думок громадських активістів, занепокоєності щодо необхідності до 1 квітня подати електронні декларації представникам громадських організацій. Ми сподівались, що парламент прийме рішення щодо відміни цього декларування. Цього не сталось. Ми маємо зі всіма учасниками процесу реагувати також на це", - зазначив Мангул.

Відео - 112 Україна.