“У нас сьогодні – свято, але чомусь сумно”, – випускниця з Тернопілля (Фото)

святоПершовересень школярі з Великого Глибочка, що на Тернопільщині відзначили разом із міліціонерами.

Уже не один рік триває співпраця правоохоронців із дирекцією і учнями Великоглибочецької загальноосвітньої школи,  що у Тернопільському районі.

Читайте також. Відзначили тернопільських школярів, які під час канікул збирали необхідне для вояків АТО (Фото)

Разом педагоги і люди у формі вчать дітей правилам безпечної поведінки, прищеплюють їм повагу до Закону, виховують їх у кращих традиціях українського патріотизму. Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області сьогодні, 1 вересня.

На урочисту лінійку з нагоди першого дзвоника до школярів завітали начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей в області Петро Тихович і начальник Тернопільського райвідділу міліції Андрій Купчак. Міліціонери побажали шестиліткам, аби їхній перший рік у школі був сповнений приємними враженнями та новими відкриттями.

Натомість одинадцятикласникам - успішно завершити навчання і скласти іспити, батькам і педагогам, щоб діти виправдали їхні сподівання.

Читайте також. На Тернопільщині – 107 тисяч учнів, серед них – більше 11 тисяч першокласників (Фото)

- Першовересень - один із днів, коли громада об’єднується, - каже Петро Тихович, - а це нам вкрай необхідно, аби здолати ворога, який загрожує цілісності України та майбутньому наших дітей.

Школярі, незважаючи на свій юний вік, добре усвідомлюють, що дорослі покладають на них значні сподівання, адже сьогодні – вони учні, а за кілька років стануть будівничими держави.

- Сьогодні у нас свято, але чомусь сумно, - зізнається одинадцятикласниця Анастасія Гайда. – Багато наших однолітків на сході України не переступлять поріг свої шкіл, не зустрінуться з однокласниками. Хочеться, щоб в нашій країні якнайшвидше запанував мир, щоб усі діти мали змогу вчитися, а батьки – привели своїх малюків у перший клас.

Директор школи  Надія Тищук вдячна правоохоронцям за те, що вони опікуються їхнім закладом. Ця співпраця уже дає плоди. Цьогоріч шкільна команда перемогла у обласних змаганнях юних інспекторів дорожнього руху. Відтак вони представлятимуть рідну школу, міліціонерів-наставників і Тернопільщину в фіналі Всеукраїнських змагань, які відбудуться у столиці на початку вересня.

Софія Левицька