“У нас одна проблема – продажні політики і боягузливі генерали”, – воїн АТО з Тернополя (Відео)

технікаНа сході Україні, у зоні бойових дій, вкрай бракує техніки. Звичайне авто може врятувати життя бійцям, каже Ігор Радецький, який уже більше як півроку воює.

Чоловік дякує усім волонтерам, які допомагають українським військовим, і сподівається на якісні зміни в Україні. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Як автомайданівці у Кременці роль святого Миколая виконували (Фото, Відео)

Ігор Радецький воює разом із сином Богданом. Чоловік каже, іншого варіанту для України, як перемога – немає. На запитання, яким чином досягнути її, відповідає: «Наступом». Армія зараз сильна, каже Ігор Радецький, бойовий дух хлопців – на висоті, проблема в іншому.

– У нас проблема – продажні політики і боягузливі генерали, ось наша проблема. Недавно був випадок. Взяли противника в полон, коли йому поставили питання, що він тут робить, той каже: «Мене обманули, нам кажуть, що тут бандерівці їдять дітей…». Питаємо його, що ти тут побачив, він каже: “Я побачив мужиків, які воюють за свою землю, коли вернусь – розкажу своїм”. Ми знаємо, що зараз дуже багато російських військових відмовляються воювати.

Читайте також. Тернополянин у ворожому штабі бачив карту, де Україну поділили на російські губернії (Відео)

Ігор Радецький воює біля Донецького аеропорту. У місцевих, розповідає, ставлення до військових змінилося.

– Ситуація в Авдіївці. Ми маємо залишки, то віддаємо інвалідам, хворим, там ще дуже багато людей залишилося. Допомагаємо їм медикаментами, декому і грошима, – каже боєць. – А в Донецьку – звідти приїжджають люди, говорять, що дійсно люди голодують.

Читайте також. Тернополяни хочуть влаштувати справжнє свято для бійців і дітей на звільнених територіях (Відео)

На Тернопільщину Ігор Радецький повернувся на кілька днів, аби побачитися з родичами та забрати реанімобіль, який віддала бійцям громада Малашівців.

– Дякуючи простому авто, який нам влітку подарували громада, я вивіз сина з бою. Реанімобілів дуже мало у військових частинах, а для поранених важливі лічені секунди. Автомобілі потрібні, – додає він.

Якщо хто має можливість віддати бійцям на схід авто, можете звертатися в редакцію TV-4 за номером 43-35-24. Або ж до громадських активістів – 067-161-58-78. Тим часом Ігор Радецький дякує усім волонтерам. Завдяки їм наші бійці не голодні, одягнуті і мають хоча б елементарну техніку. Чоловік сподівається й на позитивні зміни в мирній частині України.

– Стримуючи там ворога, ми надіємося, що тут також будуть зміни, бо як не буде змін, то ми приїдемо і будемо міняти. Кров, що там пролита, не має бути даремною, повинні бути зміни, – підсумовує Ігор Радецький.