“У нас є два шляхи: один – воєнний, від якого ми відмовилися, другий – це діалог і дипломатія. Грузія мусить скористатися другим”, – зазначила Зурабішвілі

Саломе Зурабішвілі
Саломе Зурабішвілі

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі заявляє, що її країна повинна спробувати налагодити діалог з Росією.

Як повідомляє Грузія Online, про це очільниця держави сказала, коментуючи факт зустрічі міністра закордонних справ Грузії Давида Залкаліані і міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, яка відбулася на полях Генасамблеї ООН в Нью-Йорку.

«У своєму виступі я ясно сказала, що для країни, яка має конфлікт такого типу і питання окупованих територій, існує два шляхи: один – війна, воєнний шлях, від якого ми відмовилися; другий – це діалог і дипломатія. Грузія не може не спробувати використати цей шлях і закритися в собі», – зазначила Зурабішвілі Вона зазначила, що відгуки від представників Євросоюзу і США про цю зустріч були позитивними. «Ми не самотні і ніколи не виявимось один на один, у нас є підтримка наших партнерів», – додала президент Грузії. Як повідомляв УНІАН, у серпні у Грузії заявляли про зростання напруженості біля лінії російської окупації.