У Нагірному Карабасі російські снаряди розриваються серед житлових кварталів (Відео)

4 жовтня Вірменія вдарила ракетами по Гянджі – другому за розміром місту Азербайджану

Повномасштабні бойові дії в Нагірному Карабасі тривають уже понад тиждень. Серед жертв – сотні цивільних.

Як повідомляє журналіст ТСН. Тиждень Андрій Цаплієнко з місця військового конфлікту, вірменські війська ведуть обстріли російськими боєприпасами. Попри те, що Вірменія це заперечує, артилерійські снаряди розриваються прямо посеред житлових багатоповерхівок, у підвалах яких ховаються від обстрілів мешканці міст і селищ Нагірного Карабаху.

Азербайджанські військові показали журналістам трофейні набої і військову техніку, яку відбили у вірменських військ. Все – виробництва РФ.

Читайте аткож: Війна в Нагірному Карабасі: Україна підтримала територіальну цілісність Азербайджану (Відео)

Як заявляє Азербайджан, через 30 років від початку конфлікту ця країна зараз має твердий намір повернути свої території, захоплені невизнаною так званою “Нігірно-Карабаською республікою” вже після її самопроголошення.

“В рішенні Ради безпеки ООН чітко сказано: “Безумовний вивід військ”. Тому ми нічого не обговорюємо. Ми кажемо просто виходьте з нашої території, а вже далі будемо обговорювати стастус Карабаху”, – заявив представник Адміністрації президента Азербайджану Фуад Ахундов.

Якщо в ході наступу азербайджанських військ невизнана “Нагірно-Карабаська республіка” втратить захоплені території, то втратить і коридор, яким з Вірменії отримує російську військову техніку.

Більше подробиць про активну фазу 30-річного конфлікту в Нагірному Карабасі – у сюжеті ТСН Тиждень.