У “Нафтогазі” назвали нову ціну газу на січень і анонсували повернення переплат

газ-горілка до якої підносять сірникПереплати, які українці зараз здійснюють за програмою “Газовий запас”, їм повернуть у кінці опалювального сезону.

Про це повідомив у Фейсбук глава НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв.

“Разом з урядом ми розробили рішення, яким оптова ціна на січень знижується до 4,65 грн за кубометр газу. Це на 25% нижче, ніж у січні минулого року і на 15% нижче, ніж планувалося на січень 2020 у грудні 2019”, – повідомив Андрій Коболєв.

Він пояснив, що в силу об’єктивних обставин (укладанян транзитної угоди з РФ та теплої зими) ринкова ціна на газ у січні цього року виявилась нижчою за передбачену програмою “Газовий запас”.

Однак, запевнив Андрій Коболєв, переплату українцям в кінці опалювального сезону повернуть: “Наші найактивніші клієнти знову отримають платіжки за місяць, а переплату ми зможемо повернути їм після завершення сезону. Ми дуже цінуємо, що у вересні ви вирішили скористатися нашою пропозицією. На жаль, не всі зміни на ринку цієї зими ми могли передбачити заздалегідь. Головне – ви нічого не втратите, ви отримаєте газ за найнижчою з доступних на нашому ринку цін”.

Читайте також: Ціни на газ: в українців є можливість обрати тариф на опалювальний сезон (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», Уряд України дав можливість українцям обрати, скільки вони платитимуть за газ до травня 2020 року: щомісяця однаково за фіксованим тарифом 6,96 грн за кубометр чи за ринковою ціною, яка складатиметься кожного місяця інша. Вибір слід було зробити до 20 грудня 2019 року.