У Мюнхені Кожара і Кличко влаштували справжню інформаційну битву (Відео)

indexПро Україну говорили у суботу на Мюнхенській конференції з безпеки. Українська опозиція переконувала західних політиків: влада країни застосовує протиправну силу проти активістів протестів. Представники влади натомість наголошували, що все для вирішення кризи зробили.

 

“Ви з групами екстремістів, що носять логотипи та емблеми, схожі на нацистські?”,- звертався публічно виконувач обов‘язків міністра закордонних справ України Леонід Кожара до опозиційного лідера Віталія Кличка. -“Ви з ними? Ви з екстремістами, які атакують поліцію з коктейлями молотова? “

У баварській столиці в цей же час пройшла демонстрація на підтримку опозиційних протестів в Україні. Звертаючись до її учасників, Кличко підкреслив головні вимоги противладних виступів:

Віталій Кличко, опозиційний лідер:

“Годі злочинності. Годі корупції. Годі лише чекати на краще майбутнє. Ми досить терплячі, але не можемо довше чекати.”

В інтерв‘ю кореспонденту Євроньюз американський сенатор Джон МакКейн заявив, що для вирішення кризи потрібно спробувати всі дипломатичні шляхи. Він переконаний, що санкції неминучі і вони мають, за його словами, торкнутися багатьох осіб, зокрема олігархів.

Джон МакКейн, сенатор США:

“Я вважаю, що це найбільш дієвий спосіб хоча б попередити насильство, яке відбувається нині. Ми у Конгресі вже готуємо санкції, так само робить адміністрація і ми будемо співпрацювати з нею.”

Голова МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив у суботу, що активість Автомайдану Дмитро Булатов, раніше викрадений та катований невідомими, отримав право на в‘їзд до Німеччини на лікування.

За матеріалами Еuronews