У Миколаївській області зафіксовано два випадки захворювання на COVID-19

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У Миколаївській області зафіксовано два випадки захворювання на COVID-19.

Про це  сьогодні, 11 квітня, повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу, передає “УП”.

Таким чином, в Україні не лишилося жодної області без підтверджених випадків хвороби. Жінки з першими в регіоні позитивними тестами на коронавірус перебувають в реанімації

Про це на брифінгу повідомила заступниця начальника управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА Оксана Черненко. За її словами, заразилися дві пенсіонерки з однієї сім’ї з села Воронівка Вознесенського району. Нездужання вони відчули ще 6 квітня, проте до лікарів звернулись лише через три дні. Хворих перевезли в Миколаївський обласний центр інфекційних хвороб. Результати ПЛР-тестів отримали 11 квітня.

“Перші хворі на COVID-19 жінки нині перебувають в реанімації, їхній стан – між середнім та важким, але пацієнтки не підключені до ШВЛ”, – сказала Черненко. Зараз поліція та лікарі встановлюють коло контактних осіб. За словами головного санітарного лікаря області Володимира Клочка, у Воронівці є шість осіб, що повернулись з-за кордону, три з них – ще у самоізоляції. Правоохоронці розслідуватимуть, хто з них міг порушити режим. У населеному пункті проводять дезінфекцію, також обмежено в’їзд та виїзд.

“У нас уже немає жодної області, в якій не зафіксовано випадків коронавірусної хвороби. Сьогодні перші два випадки зафіксовано в Миколаївській області, у Вознесенському районі, в людей, які повернулися з Польщі. Вони не увійшли в статистику за попередню добу, але щойно повідомили, що випадки є”, – наголосив Ляшко.