У Миколаєві проведуть експертизу існуючого проекту реконструкції залізничного вокзалу через низку причин

фото: Миколаївська обласна рада
фото: Миколаївська обласна рада

Сьогодні у Миколаївській обласній раді відбулось засідання робочої групи з вивчення ситуації, яка склалася навколо залізничного вокзалу “Миколаїв – Пасажирський”. Голова робочої групи доповів колегам про результати зустрічі з керівництвом «Укрзалізниці», повідомляється на Фейсбуці Миколаївської обласної ради.

Каменем спотикання є проект реконструкції Миколаївського залізничного вокзалу. Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко вкотре наголошує, він далекий від ідеалу.

"Жителі Миколаївщини повинні користуватися зручним з усіх точок зору вокзалом. При цьому будівля і її зовнішній вигляд мають вписуватися в існуючий архітектурний ансамбль. Хочу підкреслити, що це не означає залишити все так, як є сьогодні на папері. Будівля має бути сучасною",- акцентує голова обласної ради.
В рамках проведення Миколаївського економічного форуму 2018 на діалог з головою обласної ради Вікторією Москаленко та головою робочої групи Іллею Рєзніковим погодились начальник департаменту пасажирських перевезень далекого прямування ПАТ "Укрзалізниця" Олександр Красноштан, член правління ПАТ "Укрзалізниця" Ремігіуш Пашкевич та директор регіональної філії "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" Сергій Нікулін.

Столичні менеджери – інфраструктурники вважають за доцільне відремонтувати цього року туалети на Миколаївському залізничному вокзалі. На ці цілі виділено близько семи мільйонів гривень. 9-го листопада вже розпочались роботи.

" Підхід до вирішення питання серйозний і сучасний. Ми не хочемо здійснити роботи нашвидкоруч і як – небудь. Ми відвідали аеропорт "Бориспіль", кращі супермаркети столиці. Познайомились з технологіями, які використані на цих об’єктах, під час будівництва та ремонту санітарних вузлів. Вони мають бути комфортні та зручні, як для пасажирів, так і для наших працівників",- зазначив начальник департаменту пасажирських перевезень далекого прямування ПАТ "Укрзалізниця" Олександр Красноштан. За його твердженнями тут передбачається встановлення сучасної сантехніки, гідроізоляційна обробка кахельної плитки, придбання потужної вентиляції тощо.

В результаті члени робочої групи зійшлися на необхідності проведення експертизи існуючого проекту реконструкції Миколаївського залізничного вокзалу, ухвалення звернення до Прем`єр – міністра України на засіданнях сесій обласної та міської рад. У разі отримання позитивного відгуку буде сформована група з числа депутатів, яка вирушить на зустріч з Володимиром Гройсманом.