У МВС закликають представників “Беркуту” та Самооборони помиритися перед загрозою агресії Росії

index Колегія МВС звернулася до екс-спувробітників “Беркуту” із закликом забути про колишні конфронтації із “Сасообороною” перед новою загрозою зовнішньої агресії та безладу у державі. Про це повідомли у прес-службі МВС.

“Цього року Господь послав молодій Українській державі випробування на зрілість і міцність.

За минулі місяці нашому народові довелося пережити багато. Це і біль людських втрат, і відчай від зневіри в свого ближнього, і праведний гнів від посягання на територіальну цілісність України. Наприкінці лютого вистачило людської мудрості зупинитись на межі братовбивства. Сценарій дискредитації національної державності було зірвано. Українці довели, що в змозі самі дати лад у власному багатокультурному домі. Розпочалося легітимне державницьке оновлення.

Проте такий розвиток подій не влаштовує українофобів. Нас намагаються виставити дикими невігласами. Між Сходом і Заходом прагнуть вбити клин ворожнечі. Спекулюють на питаннях мови та віросповідання. Пересмикують факти історичного розвитку. Тиснуть економічними важелями. Чинять спробу зриву політичного перезавантаження. Жодними засобами не гребують.

Прикро, що багато з нас не усвідомило дотепер відповідальності сьогодення. Триває поділ на “своїх” і “чужих”. Дбаючи про майбутнє, ми не маємо права на таку боротьбу.

Напередодні світлого православного свята Воскресіння Господнього закликаємо всіх, кому не байдужа доля нашої держави, примиритися та об’єднатися. Передусім згуртуванням суспільства, припиненням чвар і взаємної неповаги.

Ми, члени Колегії МВС України, звертаємося в першу чергу до колишніх працівників “Беркуту”. Ви завжди були елітою сил правопорядку. Ви не шкодували своїх сил та життя заради захисту людей. Тепер Мати-Україна потребує Вашої допомоги та участі як ніколи. Нехай вчора “Беркут” і “Самооборона” були по різні сторони барикад. Тепер, перед лицем зовнішньої агресії всі громадяни мають пам’ятати, що вони є діти єдиної української землі, забути будь-які взаємні образи, вгамувати всі особисті амбіції.

Щиро вітаємо всіх з Великоднем — святом торжества справедливості й перемоги добра над злом. Впевнені, що разом ми зможемо дати гідну відсіч вторгненню, урятувати святу для кожного справжнього українця державу. І допоможе нам у цьому Господь!

Радості, віри, надії й любові кожному!”, — йдеться у зверненні.