У МВС розповіли як убили Нігояна, Жизневського та Сеника

1390747444-1301-yuriy-verbitskiy-sergey-nigoyan-mihail-jiznevskiyОргани внутрішніх справ продовжують розслідування вбивств які, за попередньою інформацією, сталися 22 січня в районі вулиці Грушевського в Києві. Троє чоловіків – громадяни Нігоян, Жизневський та Сеник – отримали поранення та померли. Правоохоронці змогли встановити точний час смерті трьох мітингувальників. Проте час та місце отримання ними тілесних ушкоджень встановити досі не вдалося, адже для цього потрібно знати точне місце, де потерпілі отримали поранення. А цих даних, як і показів свідків, у правоохоронців досі немає, йдеться в повідомленні МВС України.

Тим часом слідство починає отримувати результати перших експертиз. Із них вбачається, що постріли здійснені з близької відстані – 2-3 метри, на це вказують сліди пороху, присутні на одязі загиблих. Крім того з попередніх висновків зрозуміло, що постріли зроблені зверху під доволі великим кутом. Однак для того, щоб провести детальне дослідження, потрібно знати точне місце, де потерпілі отримали поранення, йдеться в повідомленні. 

За словами в.о. начальника відділу Слідчого управління ГУМВС України в м. Києві Юрія Таткова, сьогодні працівники міліції намагалися знайти та допитати свідка, який начебто бачив, як отримав поранення громадянин Жизневський, та надав коментар з цього приводу телебаченню. Його звуть Тарас Кобялко. Але за даними людей, які називають себе «охороною» Українського дому, такого чоловіка серед людей, які перебувають у будівлі, не значиться.

– У зв’язку з цим ми звертаємося до засобів масової інформації, до громадян із проханням надати будь-яку інформацію, яка би сприяла розкриттю даних злочинів та встановленню істини у цих провадженнях, – зазначив Юрій Татков.