У МВФ заявили про погодження нового кредиту для України

ф1Представники України і МВФ попередньо погодили нову програму кредитування для України Stand by.

Про це повідомляє сайт Міжнародного валютного фонду.

Як ідеться в повідомленні, нова програма на 18 місяців передбачає дял України 5 мільярдів доларів США. Ці гроші мають стабілізувати бюджет України дял подоланян негативних наслідків коронавірусної епідемії.

“Співробітники Міжнародного валютного фонду і українська влада досягли угоди на рівні персоналу щодо економічної політики для нової 18-місячної резервної домовленості. Нова угода Stand-by із запитуваним доступом до 3,6 млрд спеціальних прав запозичення SDR (що є еквівалентним 5 млрд дол. США) спрямована на забезпечення платіжного балансу України та підтримку бюджету, для подолання наслідків пандемії Covid-19”, – заявила керівник місії МВФ в Україні Владкова-Холлар.

Керівництво Міжнародного валютного фонду тепермає затвердити попередньо погоджену угоду. У найближчі тижні програму співпраці має розглянути Виконавча рада МВФ.

Читайте також: МВФ змінив умови співпраці з Україною щодо наступного кредиту

Як повідомляла ІА “7 Днів_Україна”, на початку травня стало відомо, що через пандемію коронавірусу Міжнародний валютний фонд відмовився від раніше попередньо погодженої трирічної програми розширеного фінансування EFF, натомість пропонує 1,5 річну програму stand by.