У МВФ анонсували приїзд місії до України у вересні

Крісталіна Георгієва. Фото – imf

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва телефоном поспілкувалася з президентом Володимиром Зеленським та анонсувала візит місії фонду до України у вересні.

Про це з посиланням на повідомлення Георгієвої та Зеленського у Twitter повідомляє “Економічна правда“.

Пряма мова Георгієвої: "Дуже конструктивна телефонна розмова з президентом України Володимиром Зеленським щодо успішного економічного прогресу України в рамках програми МВФ. З нетерпінням чекаю на продовження нашої продуктивної співпраці під час місії у вересні", - написала глава МВФ.

"МВФ для України є важливим партнером, і сьогоднішня розмова повною мірою це продемонструвала. Дякую за підтримку України та сподіваюсь на подальшу співпрацю", - підкреслив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що під час перемовин між Україною та Міжнародним валютним фондом сторони досягли порозуміння у питаннях антикорупційної реформи, реформи корпоративного управління та незалежности НАБУ – незабаром очікується угода на рівні персоналу.

Український уряд, як і раніше, сподівається на отримання у цьому році від МВФ траншу близько 0,7 млрд доларів за програмою stand by.