У МОЗ пояснили, чому Україна не буде купувати російську вакцину від Covid-19

Фото – gazeta.ru

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що Україна не купуватиме російський препарат, який у РФ називають вакциною від Covid-19, оскільки він не пройшов необхідної стадії клінічних випробувань.

Про це з посиланням на Інтерфакс-Україна повідомляє “УП“.

“У світі не існує підтверджень того, що та вакцина, про яку говорять у Російській Федерації, пройшла всі фази клінічних випробувань, особливо третю. Ми знаємо, що в світі є багато виробників вакцин – досить потужних компаній, які тільки знаходяться на завершальній стадії клінічних випробувань. Третя стадія передбачає велику кількість людей, які є добровольцями. Зараз навіть немає предмета розмови для дискусій – купувати чи ні”.

Читайте також: Путін заявив про щеплення своєї доньки винайденою в РФ вакциною проти Covid-19

Міністр зазначив, що, перш за все, потрібно розуміти безпеку будь-якої вакцини і тільки тоді її можна рекомендувати громадянам. Він додав, що перед реєстрацією будь-яка вакцина повинна пройти всі необхідні стадії клінічних випробувань.

Читайте також: У США пояснили, що не так із російською вакциною проти Covid-19 (Відео)

Нагадаємо: раніше народний депутат фракції “Слуга народу” Олександр Качура заявив, що Україна буде зобов’язана закупити російську вакцину від коронавірусу, якщо буде доведена її ефективність.

Віктор Медведчук заявив, що вся його сім’я вже щеплена російською вакциною від коронавірусу.