У МОЗ назвали відсоток летальності від коронавірусу в Україні: краще за Іспанію, але гірше за Німеччину (Відео)

ф2Відсоток летальності хворих на коронавірус в Україні нижчий, як у більшості країн Європи.

Про це заявив сьогодні на щоденному брифінгу заступник глави МОЗ-головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

“Показник летальності в Україні на сьогоднішній день становить 3,1%”, – сказав представник Міністерства охорони здоров’я України.

Довідково: показник відсотка летальності  – це кількість померлих від коронавірусу поділена на загальну кількість підтверджених випадків Covid-19 і помножена на 100%.

Віктор Ляшко повідомив, що цей показник в Україні кращий за більшість країн Європи, де вирує Covid-19. Так, в Італії коофіцієнт летальності складає 12,6%, в Іспанії – 9,9%, у Франції – 9,5%.

Однак, зауважив головний санітарний лікар України, за показником летальності Україна вже випередила Німеччину.

“Один із кращих показників летальності в Німеччині – він не досягає двох відсотків”, – констатував Віктор Ляшко.

Читайте також: В Україні змінились регіони-лідери за кількістю інфікованих Covid-19 (Мапа)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, за даними МОЗ станом на ранок 8 квітня від коронавірусу в Україні з початку спалаху померли 52 особи, 7 – за останню добу. Загальна кількість підтверджених на сьогодні в Україні випадків коронавірусу складає 1 668.

Читайте також: Стали відомі обставини першого летального випадку Covid-19 в ЗСУ: хвора сприйняла симптоми за банальну ГРВІ (Відео)

Більше про відсоток летальності в Україні на відео повної версії брифінгу головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, – із 3 хв 33 сек.