У Москві помер незабутній виконавець ролі Остапа Бендера, який виступив проти дій Путіна щодо України (Відео)

Сергій Юрський в ролі Остапа Бендера (фільм "Золоте теля", 1968)
Сергій Юрський в ролі Остапа Бендера (“Золоте теля”, 1968)

Актор Сергій Юрський помер сьогодні на 84-у році внаслідок тривалої хвороби.

Про смерть видатного російського актора повідомив “Театр имени Моссовета”, де Юрський працював з 1978 року і ставив спектаклі як режисер та досі грав як актор.

Його донька Дарина Юрська повідомила, що в батька стался зупинка серця, а до того він тривалий час хворів.

Глядачі різних поколінь знають Сергія Юрського не лише за восьми десятками театральних ролей, а й, насмперед, за незабутніми ролями у кіно.

Він був видатним у ролі Остапа Бендера у “Золотому теляті”, незабутнім у кінострічці “Місце зустрічі змінити не можна” та зворушливо правдивим у своїй народній простоті в роді дяді Міті у фільмі “Любов і голуби”.

Народжений у Ленінграді, Сергій Юрський був уособленням петербурзької інтелігентності і мав свою громадянську позицію, яку не проголошував на мітингах російської опозиції, та яку однак ніколи не приховував.

Він був проти політики Путіна у Чечні, Грузії, Україні, закликав Путіна покинути пост Президента Росії. Сергій Юрський виступив проти анексії Росією українського Криму і після цього приїздив в Україну.


Яким актором був Сергій Юрський – зможуть побачити на численних відео зі спектаклів та творчих вечорів Юрського і наступні покоління.