У місцях масових поховань під Донецьком виявлено близько 400 тіл – ЗМІ

загруженноеВ даний час понад 400 невпізнаних тіл перебувають у моргах Донецька, неподалік від якого були виявлені поховання мирних жителів, повідомляє “Російська газета” з посиланням на латвійського правозахисника Ейнарса Граудиньша.

Граудиньш розповів, що відвідав два місця масових поховань у складі групи з восьми експертів різних країн Євросоюзу, яку супроводжували представники самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

За словами правозахисника, вбиті лежать під тонким шаром землі. Було видно, що тіла наспіх були скинуті в яму. “В даний час тільки в моргах міста Донецька близько 400 невпізнаних трупів. Очевидно, що їх число буде рости в міру проведення ексгумації на виявлені поховання”, – наводить видання слова Граудиньша.

Напередодні повідомлялося, що тіла близько 300 вбитих російських військовослужбовців досі не поховані в районі населеного пункту Многопілля в 10 км від Іловайська Донецької області.

Крім того, під Іловайськом загинули від 200 до 300 українських військовослужбовців. При цьому волонтери зазначають, що цю цифру слід помножити як мінімум на 5. Нагадаємо, раніше в ООН повідомляли, що станом на 16 вересня щонайменше 3219 людей загинули і 8198 отримали поранення в східній Україні.

Також, журналіст Юрій Бутусов з посиланням на власні джерела в санітарних і медичних установах повідомив, що в ході бойових дій на сході України 1400 солдатів загинули ВСУ.

За даними РНБО, з початку АТО загинули 873 українських військових, 3275 - отримали поранення.