У місті Щастя намагалися вбити народного депутата Мельничука?

imagesУ місті Щастя вчинено замах на народного депутата України, першого командира батальйону «Айдар» Сергія Мельничук. Замах був здійснений ще 13 лютого.  Про це повідомляє РІРА «Донбас».

Першого комбата батальйону «Айдар» і народного депутата Сергія Мельничука, намагалися вбити. Замах на парламентарія, здійснили 13 лютого, бійці вч В2950, якими керував командир, з позивним «Змій». Про це виданню РІРА Донбас стало відомо з джерел у луганському обласному МВС, де відкрито кримінальне провадження за даним фактом (занесене в ЄРДР за № Ео 189, від 16.02.2015).

13 лютого, приблизно о 13:00, троє військовослужбовців батальйону «Айдар», в числі яких перебував сам Мельничук, прибули до однієї з будівель, розташованої в дачному селищі, біля р. Щастя (Луганська область). Там із засідки «айдаровців» обстріляли з автоматів АК люди в камуфляжній формі. Частина озброєних людей, після нападу були затримані військовослужбовцями «Айдару». Під час спілкування із затриманими, з’ясувалося, що вони є бійцями української вч 2950.