У місті на Тернопільщині запропонували прикрасити до новорічних свят ялинку, що росте на площі міста

фото: Борщівська міська рада
фото: Борщівська міська рада

Міська рада міста Борщів звернулася до жителів з пропозицією прикрасити на новорічні свята одну із ялинок, які ростуть на плоці міста. Про це йдеться на сторінці Фейсбук міської ради.

Пропозицію винесли на обговорення громади і чекають пропозицій від її жителів. В міській раді пояснюють таке рішення бажанням зберегти зелені насадження, кількість яких критично зменшуюється з кожним роком.

“Шановні жителі нашого міста та громади, напередодні наближення святкування дня Святого Миколая та Новорічних і Різдвяних свят хочемо дізнатись думку громадськості щодо пропозиції перенесення головної новорічної ялинки громади з площі Свободи на площу Незалежності в м. Борщеві. Працівниками міської ради разом з керівником комунального підприємства Борщівська ЖЕД № 1 проведено огляд ряду ялинок на території громади та району, але внаслідок щорічного вирубування зелених насаджень їхня кількість критично зменшується, кожна наступна гірша за попередню, а ялинка росте до товарного вигляду більше 50 років.

Читайте також: Міська рада одного із міст на Тернопільщині подасть заявку на участь у важливій програмі від Європейського Союзу

Можливо не потрібно займатись подальшим знищенням багаторічних зелених насаджень, а доцільно використати для святкування ялинки, які ростуть на території міських площ.
Пропонуємо для можливого обговорення красуню - голубу ялинку, яка росте на площі Незалежності нашого міста. Дана площа дозволяє забезпечити одночасне перебування усіх бажаючих. Окрім того на цій площі є ряд камер відео спостереження національної поліції, що зможе покращити безпеку жителів громади та гостей у разі можливих крадіжок та пошкодження комунального майна.
Дана ялинка висока, пишна та зможе сподобатись усім можливим критикам даного обговорення.
Сподіваємось на активне обговорення пропозиції та готові вислухати конструктивну критику, а кошти заощаджені на закупівлю та доставку міської ялинки з інших місць, можливо буде використати на прикраси для вищезгаданої голубої красуні", - йдеться у дописі.

У коментарях користувачі соцмереж  позитивно сприйняли таку ініціативу.