У місті на Тернопільщині впроваджують новітні методи використання відновлювальної енергетики (Фото)

фото: сторінка Фейсбук Енергетичної ферми "Біоенергія"
фото: сторінка Фейсбук Енергетичної ферми Біоенергія

У місті Борщеві, що на Тернопільщині, уже не перший рік діє науково-технічний центр Біоенергія, створений Михайлом Гументиком. Місцеві науковці вирощуватимуть енергетичні культури та досліджуватимуть використання біомаси для виробництва палива, повідомляється на сторінці Фейсбук Енергетичної ферми Біоенергія.

Нещодавно голова Держенергоефективності Сергій Савчук із директором Науково-технічного центру «Біоенергія» Михайлом Гументиком та генеральним менеджером Міжнародної фундації «Енергетична ферма» Еріком Гуле (Норвегія) підписали Меморандум про співпрацю щодо ефективного розвитку відновлюваної енергетики.

Мета партнерства – сприяти залученню світових інновацій та створенню сировинної бази для реалізації проектів із заміщення газу і переходу на біопаливо.

фото: Фейсбук Енергетичної ферми Біоенергія
фото: Фейсбук Енергетичної ферми Біоенергія

Міжнародна фундація «Енергетична ферма» – це навчально-демонстраційний майданчик використання різних видів відновлюваних джерел енергії (вирощування енергокультур, виробництво енергії з біомаси). У Норвегії ергетична ферма забезпечує 98% своїх потреб саме завдяки «чистій» енергії.