У місті на Тернопільщині влітку пройде традиційний музичний фестиваль: гостей уже запрошують

фото: ternopil.depo.ua Фестиваль у Заліщиках (2017 рік)
фото: ternopil.depo.ua
Фестиваль у Заліщиках (2017 рік)

У червні в місті Заліщиках, що на Тернопільщині, уже вчетверте відбудеться музичний фестиваль InStrum Fest Zalischyky.

Цьогоріч це буде оновлений захід, який зможе покращити майбутнє Заліщиків та привабити туди туристів, повідомляє сайт Мандруй Україною.

Фестиваль відбудеться 29-30 червня і зачепить не тільки сучасну симфонічну та камерно-інструментальну музику, а й живопис та поезію.

InStrum Fest Zalischyky має на меті популяризувати та відродити туристичний потенціал міста й розповісти про нього, як про унікальний європейський продукт.

Цьогоріч фестиваль пройде на вихідні, приурочені до Дня Конституції. І це дуже гарна нагода більш рівномірно спрямувати туристичний потік на території країни.

На фестивалі у цьому році очікують Оркестр піаніста-віртуоза Євгена Хмари, симфонічно-роковий оркестр Brevis, львівського піаніста та композитора Єгора Грушина, інструментальний колектив ROCKOKO, кавер-дует із Чорткова Double Blast.

Окрім музики, на InStrum Fest Zalischyky будуть цікаві майстер-класи, ігри, зона відпочинку, літературний майданчик та зона для яскравих фото. До того ж, захід пропонує і туристичний контент, наприклад, екскурсії, сплави по Дністру в Дністровську каньйоні та відвідування печер.

Захід пройде у парку Молодіжному, що у Заліщиках. Початок - о 10 годині ранку.

Квиток на один фестивальний день коштуватиме 180 гривень, на два дні - 300 гривень.