У місті на Тернопільщині готуються до традиційного фестивалю «Борщівська вишиванка»: що підготували організатори? (Фото)

70089328_762756767490116_721242016792444928_nДванадцятий Всеукраїнський фольклорно-етнографічний фестиваль «Борщівська вишиванка» пройде 8 вересня у місті Борщеві, що на Тернопільщині.

На гостей чекає насичена програма свята.
О 10 годині ранку  в центральній районні бібліотеці відбудеться семінар – лекція на тему «Збереження борщівської народної сорочки у етнокультурному просторі України» та презентація книги «Борщівська народна сорочка: експедиційні матеріали та приватні колекції» за участю лауреатів Всеураїнської літературно – мистецької премії ім. братів Левка і Богдана Лепких Людмили та Олексія Покусінських, повідомляється на сторінці Фейсбук Відділу культури, туризму та релігій Борщівської РДА.
Реєстрація учасників проводиться за телефонами: 0965111298 Марія Степанівна, 0982650301 Галина Василівна.

Учасники семінару матимуть змогу отримати відповіді на запитання щодо технік вишиття борщівської сорочки та придбати книгу «Борщівська народна сорочка: експедиційні матеріали та приватні колекції».
Того ж дня об 11 годині в приміщенні Борщівського обласного краєзнавчого музею відбудеться відкриття унікальної етнографічної виставки «Борщівська народна сорочка» з фондів Борщівського обласного краєзнавчого музею.
фото: Відділ культури, туризму та релігій Борщівської РДА
фото: Відділ культури, туризму та релігій Борщівської РДА
Саме на цій виставці гості фестивалю зможуть побачити автентичні народні костюми, які побутували в різних селах Борщівщини.
А о 12 годині на майдані Свободи відбудеться презентація та демонстрація документального фільму «Борщівська сорочка. Коріння сили» , створеного у 2018 році за підтримки Українського культурного фонду та за партнерства благодійної організації «Благодійний фонд родини Демкур»