У місті на Харківщині через спалах інфекції закрили всі школи

карантин-дошка і перевернуті стільці на партиЗаняття у школах Люботина планують відновити 17 жовтня

У Люботині харківської області серед школярів поширюється небезпечна інфекція. Випадки захворювання серозним менінгітом підтвердили в шести дітей, повідомляє “Слобідський край“.

“Це п’ять учнів загальноосвітніх навчальних закладів і один вихованець дитячого садка. Останнього вже виписали з лікарні, і зараз дитина знаходиться вдома під спостереженням лікарів. Тому, щоб не допустити виникнення епідемії, ми перенесли канікули учням, адже щоб ввести карантин, потрібно не менше 10% хворих, а в нашому випадку це більше 200 учнів”, – розповіла заступник начальника відділу освіти Люботинської міськради Вікторія Ситченко.

Також педагоги розповіли, що досі залишаються невідомими шляхи поширення захворювання, а поки місцева санепідстанція чекає результатів досліджень, у місті закрили усі загальноосвітні школи.

У місті перенесли терміни осінніх канікул для учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Початок канікул – 6 жовтня, а завершаться – 13 жовтня 2016 року.

“Заняття почнуться 17 жовтня 2016 року. Від 7 до 10 днів триває інкубаційний період і поки невідомо, як поширюється інфекція, були встановлені наступні строки канікул. Також ми припускаємо, що саме почнеться опалювальний сезон, і діти прийдуть вже у теплі школи”, – розповіла чиновниця.

Так, за офіційною інформацією, на серозний менінгіт захворіли шестеро дітей, але місцеві жителі повідомили про більшу кількість – 11 дітей.