“У місті коїться щось незрозуміле”, – мешканці окупованої Горлівки про бойовиків

Горлівка_-_моє_рідне_містоБойовики тікають з окупованої Горлівки. Переляк терористів і дислокованих там російських військових змінився на панічний страх, коли вони дізнались, що Росія споруджує на своєму кордоні укріплення, аби не допустити повернення російських найманців на свою територію з Донбасу.

Про це пишуть українські патріоти Горлівки в групі “Нова Горлівка” в соцмережі.

“У місті відбувається щось незрозуміле і непояснюване… З деяких місць дислокації орки поз’їжджали”, – пишуть горлівчани.

Таку ситуацію городяни пояснюють, зокрема, тим, що Росія залишила своїх терористів без фінансування.

“Надходить інформація про численні скарги орків, що їм доводиться заправлятися і ремонтуватися “за свої”… “Місцеві” вже в переважній більшості йдуть на “дембель”, їм намагаються тиснути на “ідейність”, але ідея без підкріплення грошиками не справляється… Піраміда “рузького міра” поступово сиплеться і хоронить під собою своїх будівельників”, – констатують українські патріоти.

Читайте також: Росія не випустить своїх найманців із «ДНР» — зводить на кордоні «стіну»

Ще одна причина того, що російські найманці тікають з Горлівки, – звістка про спорудження Росією на кордоні з окупованою територією українського Донбасу “стіни”, що має не дати бойовикам повертутися на територію РФ.

“Пророцтво” про обнесення Донбасу колючим дротом збувається або реалізується в життя… причому вже реалізується фсб ерефії. Дізнавшись таку інформацію, у деяких місцевих орків, переляк змінився на страх”, – пишуть мешканці окупованого українського міста.