У містечку на Тернопільщині відбувся велопробіг у рамках флешмобу, започаткованого міською радою (Фото)

фото: Чортківська міська рада
фото: Чортківська міська рада

Жителів Чорткова попросили сьогодні проїхатись на роботу велосипедом.  Грандіозний флешмоб “Велосипедом на роботу” готувався уже давно і участь у ньому взяло чимало жителів старовинного містечка.

Флешмоб зібрав на центральній площі Героїв Євромайдану  близько 400 велосипедистів!

Участь у заході взяли сотні співробітників компаній, приватних і бюджетних організацій та установ, повідомляє сторінка Фейсбук Чортківської міської ради.

На площі для велосипедистів Чорткова міська рада організувала корисний сніданок, ранкову каву, конкурси та невеликий велопробіг центральними вулицями міста.

фото: Чортківська міська рада
фото: Чортківська міська рада

Міський голова Чорткова Володимир Шматько подякував усім, хто відгукнувся на заклик взяти участь у флешмобі.

Він, зокрема, розповів, що велосипедний рух у місті має розвиватись, а в майбутньому місто над Серетом має стати містом для пішоходів та велосипедистів, тому  тут створять ще більше велодоріжок та велопарковок. Такі флешмоби повинні заохочувати все більше людей надавати перевагу велосипеду замість авто чи маршрутки, бо це здорово, екологічно і весело, вважає Володимир Шматько.

фото: Чортківська міська рада
фото: Чортківська міська рада

Офіційно зареєструвались 33 колективи бюджетних та приватних установ. «Родзинкою» флешмобу стало проведення двох відкритих конкурсів на «Найстильніший велосипедний look (образ)» та «Найчисельнішу корпоративну команду».

Найстильніше та найоригінальніше одягнених чортківчан обирали гуртом за гучністю оплесків. Претендентів на звання наймоднішого велосипедиста було аж 15, тож голосування проходило у декілька етапів. У результаті визначили двох переможців. Ними стали вчитель ЗОШ №5 Надія Мацейків та учень 5-А класу СШІ ім. Р.Ільяшенка №3 Юрій Мартинюк.

фото: Чортківська міська рада
фото: Чортківська міська рада

«Стиляги» отримали у подарунок відзнаку, якісну дорожню подушку, а також найкращі помічники велосипедиста – наколінники та налокітники.
Найбільшу корпоративну команду, що приїхала на велосипеді, визначали за відсотковим відношенням від загальної кількості працівників. Переможців обирали у трьох категоріях.

Отож, категорія «Бюджетні установи міста»: 1 – ЗОШ №5; 2 – ДНЗ №7; 3 – Міська музична школа.

Категорія «Державні установи»: 1 – Чортківська міська рада, котра віддала перемогу футболістам-юніорам ФСК «Кристал» із СШІ ім. Р.Ільяшенка №3; 2 – Чортківська районна державна адміністрація; 3 – Управління соціального захисту населення РДА.

фото: Чортківська міська рада
фото: Чортківська міська рада

Категорія «Інші установи»: 1 – велоклуб «Cadence»; 2 – відділення «Ощадбанк»; 3 – ЧКЕП ТНЕУ.

Колективи, котрі здобули перші місця у своїх категоріях, за кошти бюджету міста отримають велопарковки на 10 місць поруч зі своїми установами та вело майстерню. Другі місця – велопарковки на 10 місць, а треті – паркову на 5 місць.

Флешмоб завершився спільним велопробігом центральними вулицями міста - через вул. Подільку, Т.Шевченка та трьома колами по площі Героїв Євромайдану.

фото: Чортківська міська рада
фото: Чортківська міська рада

Чортківська міська рада дякує всім, хто долучився до флешмобу «Велосипедом на роботу».

Особливу подяку у міській раді адресують за спонсорську допомогу ПАП «Обрій», а також керівнику ЕГО «Зелений Світ» Олександрові Степаненку, кав’ярні «Caffeine» та велоклубу «Cadence».