У міській раді Сум створять нове управління муніципальної безпеки

фото: Суспільне
фото: Суспільне

Це нове управління міської ради буде покликано зробити місто Суми безпечним для людей, кажуть очільники міста.

Докладно про це сьогодні розповів заступник сумського міського голови Максим Галицький під час дискусії про безпеку для пішоходів.

Організувала її громадська організація «Центр UA», інформує Громадське.

“Попередньо на січень ми плануємо виносити на рішення міської ради зазначеного структурного підрозділу шляхом реорганізації з інших структурних підрозділів, тобто без збільшення штатної чисельності в складі виконавчих органів Сумської міської ради. Займатимуться визначенням місць концентрації ДТП, розробкою пропозицій і їхньою реалізацією щодо зменшення аварійності на даних ділянках. Це і дорожня розмітка, і освітлення, і встановлення дорожніх знаків, це і сфера паркування транспортних засобів”, – сказав заступник сумського міського голови Максим Галицький.

За його словами, підрозділи, які займаються безпекою у Сумах зараз, не виконують завдання через завантаження та розпорошення повноважень. Тому й планують створити окреме управління.

“Мною особисто в Сумах були подані пропозиції на бюджет 18-19 рр. щодо зовнішньої озвучки громадського транспорту, встановлення тактильної контрастної плитки принаймні на тих вулицях, де відбувається капітальний ремонт. Жодного світлофора не було добавлено, жодної тактильної плитки не було покладено. Це ж не тільки стосується людей з вадами зору, це і стосується й інших маломобільних груп населення, якщо несприятливі погодні умови для всіх абсолютно”, – каже учасник дискусії, що має інвалідність по зору Костянтин Москаленко.

Розраховують на 33-35 людей з яких зберуть нове управління. Стати до роботи воно має за планом у травні наступного року.

Подібні підрозділи працюють, зокрема, сказав Галицький, в Одесі, Львові, Харкові, Тернополі, Ужгороді та Луцьку.

За словами старшого інспектора зі зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції Сумщини Оксани Красовської, з початку року у Сумах склали близько 2300 адмінматеріалів на пішоходів, які порушили правила дорожнього руху. Зокрема переходили дорогу на червоне світло.

One thought on “У міській раді Сум створять нове управління муніципальної безпеки”

  1. В нашому обласному центрі також створили таку зграю дармоїдів. Придумали якісь “правила благоустрою” і без перерви виписують штрафи.

Comments are closed.