У Мінську контактна група домовилася про обмін полоненими за формулою 150 на 225 – Захарченко

звантаженняУчасники переговорів контактної групи по Україні в Мінську домовилися про обмін полоненими за формулою 150 на 225. Про це заявив так званий глава самопроголошеної “ДНР” Олександр Захарченко, пише “ТАСС”.

“Мінські переговори досі ще йдуть, про будь-які домовленості говорити рано. Єдине, що можу сказати, це те, що прибрали останні точки нестиковки з приводу обміну полоненими. Буде 150 на 225, обмін “всіх на всіх”. Про все інше ще домовляємося”, – заявив він.

Відзначається, що бойовики готові обміняти 150 київських силовиків на що знаходяться в руках української влади 225 затриманих, більшість з яких, як зазначається, є цивільними особами.

Нагадаємо, переговори контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі відбувалися в Будинку прийомів МЗС Білорусії. В них брали участь посол Росії в Україні Михайло Зурабов, повноважні представники самопроголошених “Донецької та Луганської народних республік” Денис Пушилін і Владислав Дейнего, делегація ОБСЄ на чолі зі спеціальним представником Хайді Тальявіні, а також другий президент України Леонід Кучма.

Домовленість про цих переговорах була досягнута під час телефонної конференції лідерів України, Німеччини, Франції та Росії. Результати переговорів тристоронньої контактної групи поки не розголошуються.

У МЗС України висловили сподівання, що будуть звільнені полонені, які перебувають у “ДНР” “ЛНР”.