У Мінськ зігнали автозаки, машини з колючим дротом — у Білорусі сьогодні новий масштабний марш опозиції (Відео)

У столиці Білорусі Мінську 13 вересня проводять масштабну акцію під назвою “Марш героїв”. У столиці Білорусі з цього приводу сконцентрували велику кількість силовиків. Місцеві жителі зняли на відео військову техніку, автозаки та машини з колючим дротом.

Навіть зафільмували колону БТРів, яка прямувала до Мінська, повідомляє 24tv.

Новий масштабний марш опозиції розпочнеться о 14 год. У цей час основна колона протестувальників має зібратися в районі мінського проспекту Незалежності та станції метро Немиги.

Протестувальники мають намір збиратися в колони й рухатися до резиденції Олександра Лукашенка.

Акція отримала назву Марш героїв: йдемо на Дрозди. Дрозди — історична місцевість у центральному районі Мінську, де розташована резиденція Олександра Лукашенка, повідомляє НВ.

«Оскільки окупанти люблять вдиратися до нас у будинки з обшуками та до наших дворів, сьогодні ми йдемо додому до них — прямо в Дрозди!», — йдеться в анонсі акції.

Ще до початку маршу до резиденції Олександра Лукашенка стягнули бронетехніку. РІА Новини оприлюднили відео з підписом: до резиденції Лукашенка стягнута бронетехніка.

А центральну стелу Мінськ — місто-герой, де раніше часто збиралися демонстранти, сьогодні оточили колючим дротом. Оточена і вся Жовтнева площа в Мінську.