У Мінськ прибули російські солдати (Фото)

звантаженняСьогодні, 18 грудня, на залізничному вокзалі станції Мінськ-Пасажирський помітили групу військовослужбовців у формі армії Російської Федерації. Про це повідомляє “Белсат”.

Кореспондент телеканалу “Белсат” зафіксував на залізничному вокзалі Мінська вісьмох російських солдатів. За словами очевидця, військові не приховували, що вони з Росії. Втім, про це було нескладно здогадатися за відмітними знаками на їх форменому одязі. Також при них були рюкзаки і металеві ящики з написом “Військовий”, на яких збереглися багажні наклейки аеропорту Пулково, що знаходиться у Санкт-Петербурзі.

Крім того, у одного з військових була помічена шкіряна папка чорного кольору. На ній була наклейка в кольорах російського прапора з написом “Я просто ввічлива людина”.

Варто відзначити, що “ввічливими людьми” російські пропагандисти називали російських військових без розпізнавальних знаків на формі, які брали участь у збройному захопленні українського півострова Крим.

Поява російських солдатів із подібними гаслами на суверенній території Білорусі насторожує жителів країни.

Військові РФ відмовилися відповідати на питання, з якою метою вони прибули до Білорусі і куди прямують. Незабаром вони покинули зал очікування мінського залізничного вокзалу.

На нарукавному шевроні одного з російських військових вдалося розпізнати емблему Сухопутних військ Російської Федерації. Це повністю спростовує версію про те, що помічені в Мінську солдати направляються на одну з двох російських військових баз на території Білорусі, оскільки радіолокаційна станція дальнього виявлення “Волга” у Брестській області підпорядковується військам ППО Росії, а 43-й вузол зв’язку у місті Вілейка Мінської області, передає команди атомним підводним човнам – Військово-морському флоту. Однак ні нашивок ППО, ні символіки ВМФ на формі помічених військовослужбовців не було. А білоруське Міноборони в останні дні не повідомляв ні про які спільні заходи із військовослужбовцями російських Сухопутних військ.

Нагадаємо, нещодавно у білоруському місті Гомель також були помічені російські солдати. Вони були з Брянська, їхня форма була без розпізнавальних знаків.

звантаження