У Міносвіти назвали дату, з якої радять почати осінні канікули школярів і перевести виші на дистанційку

Почати осінні канікули раніше – з 15 жовтня – рекомендує школам України Міністерство освіти.

Про таку рекомендовану дату початку канікул у школах повідомив виконувач обов’язків міністра освіти України Сергій Шкарлет. Він зазначив причиною дострокових канікул стрімке зростання захворюваності на коронавірус.

“Буде підготовлено та надіслано рекомендаційний лист до всіх закладів загальної середньої освіти (незалежно від кольору карантинної території) щодо встановлення канікул з 15 до 30 жовтня включно”, – повідомив глава Міносвіти.

Вишам і профтехучилищам України через зростання кількості хворих на Covid-19 в Україні Міноосвіти і науки рекомендує з 15 жовтня на місяць перейти на дистанційне навчання.

“Закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти (незалежно від кольору карантинної території) рекомендуватимемо перейти на дистанційну форму навчання на період з 15 жовтня до 15 листопада з обов’язковим виїздом усіх студентів із гуртожитків (при цьому вважаю за необхідне повернути кошти за проживання студентам, які виїхали з гуртожитків з 15 жовтня до 15 листопада 2020 року)”, – повідомив Шкарлет.

Очільник МОН зазначив, що дитсадки України з 15 жовтня працюватимуть, як і раніше.

Читайте також: В зеленій зоні лише одна область: в Україні вступив у дію оновлений поділ на карантинні зони через Covid-19

“Ми маємо конкретними діями зберегти здоров’я і життя кожного українця”, – підкреслив Сергій Шкарлет.