У “Марші Миру” в Тернополі взяли участь кілька тисяч студентів (Фото, Відео)

P5140001-nКілька тисяч молодих людей, які сконтактувалися через соціальні мережі, пройшли колоною через центральну частину Тернополя сьогодні, 14 травня.

Читайте також. У центрі Тернополя заспівають гімн футбольних фанів – “Путін -… Ла-ла-ла-ла…” (Відео)

Нагадаємо, організатори вже планували провести таку акцію, але через загострення ситуації в країні від ходи на певний час відмовилися. Формували колону біля будинку облради, що на вул. Грушевського. Усі, хто хотів, могли приєднатися. Треба було лише мати із собою щось із українською символікою. Тож, хоча переважали у колоні студенти, очолювало її подружжя Башт – Ірина та Олександр.

Читайте також. Потрібна допомога родині біженців зі Слов’янська

Хода пройшла вулицями Замковою та Руською до пам’ятника Незалежності. Людей весь час супроводжувала міліція. У голові колони їхало авто ДАІ. Відтак водіям доводилося або об’їздити затор, що утворився, або трішки зачекати. Ображених не виявилося. Більшість водіїв навіть сигналили у відповідь на «кричалки» молоді, підтримуючи її.

Вимога протесту – одна: «Україна Єдина!». Тож молоді люди гукали: «Молодь – за мир!», «Молодь – за Єдину Україну», «Слава Героям!», «Смерть воякам!». Під час ходи учасники також співали Славень України. Але «родзинкою» акції було не це. Найбільше посмішок і підтримки у перехожих викликало те, що молодь час від часу затягувала популярну нині співанку футбольних фанів про Путіна.