У Маріуполі піймали комісара-хабарника

s419x0-news-12199114315

Заступника військового комісара Маріупольського військкомату Віталія Коваленка затримали під час отримання хабара.

Як повідомляє 0629 з посиланням на Департамент захисту економіки Національної поліції України, за певну винагороду військовий допомагав призовникам не проходити службу в лавах армії.

Затримали його співробітники Управління захисту економіки в Донецькій області Нацполіціі і військової прокуратури Маріупольський гарнізону під час отримання 800 доларів США.

Читайте також: На Донбасі на хабарі затримали працівника паспортного столу

В автомобілі затриманого співробітники Управління захисту економіки в Донецькій області Нацполіціі військової прокуратури Маріупольського гарнізону вилучили кошти, отримані від громадянина за звільнення від призову на строкову військову службу.

За місцем роботи та проживання фігуранта проводилися санкціоновані обшуки.

Військовому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

У Маріуполі Коваленко був досить відомою персоною і в об’єднаний військкомат прийшов уже з досить значним послужним списком. Раніше він працював начальником податкової інспекції у Мангуші, потім обіймав посаду в Пенсійному фонді, був мобілізований в тероборону, проходив службу в Мангуші. Був депутатом, директором автотранспортного підприємства.

Читайте також: На Харківщині «попалився» податківець-хабарник

Нещодавно Коваленко заповнив е-декларацію, де вказав рухоме і нерухоме майно. Він володіє трьома будинками у Маріуполі, кожен з яких площею більше 100 кв.м. У Ковальова у Маріуполі 5 земельних ділянок – три великих і дві менших. Їх загальна площа становить 2029 кв. м.

Володіє парком дорогих автомобілів. Сам пересувається на Toyota Land Cruizer (2011). На дружину Діану Коваленко оформлений автомобіль Toyota Highlander (2014 року). В арсеналі є два моторні човни.

За минулий рік, згідно з декларацією, Коваленко заробив 70 тисяч гривень, а його дружина на основній роботі і роботі за суміщенням 244 тисяч 480 гривень. Таким чином в місяць сім’я Коваленко з трьох осіб (дочка Віолета) жила на 24, 5 тисячі гривень.

Ніякої готівки або рахунків в банку сім’я Коваленко в декларації не вказала.