У Мар’їнці чули 4 залпи артилерії, а також стрілянину з автоматів і кулеметів

артилерія стріляє зима красивоУ Мар’їнці 31 грудня 2014 року жителі містечка почули чотири артилерійські залпи, після чого пролунали черги з автоматів і кулеметів. Про це повідомляє один і з сепаратистських сайтів.

Як стверджують бойовики, «вогонь вівся з боку села Новомихайлівка, зайнятого українськими військами».

Терористи також пишуть: «Саме місто Мар’їнка зараз знаходиться в «сірій зоні». Формально воно контролюється українською армією, але її підрозділи дислокуються, більшою частиною, на блокпостах, висунутих у бік Петровського району Донецька, а також на позиціях, розташованих на трасі, що веде до Курахове».

Артилерійські залпи бойовики пояснюють традиційно просто – це, мовляв, справа рук українських військових: «Салют» українські карателі влаштували в напрямку підрозділів донецького ополчення, прикриває підступи до Петровського району Донецька», - написали бойовики.

Читайте також. «Так складно, як зараз, у Пісках не було ніколи», – українські військові

Однак це навряд чи може бути правдою: раніше сьогодні заступник командира батальйону «ОУН» Бороис Гуменюк заявив, що  українські військові через перемир’я залишилися без прикриття своєї артилерії і бойовики підходять до українських позицій впритул та йдуть на прямий вогневий контакт.

Тому очевидно, що вагонь із артилерії відкривали бойовики.

Читайте також. Обстріляні гаражі на «Текстильнику» — під Донецьком «заговорила» артилерія

Також у соцмережах місцеві мешканці повідомляють, що артилерія працювала в напрямку аеропорту Донецька та в бік селища Піски.

"В аеропорту, так я розумію, йдуть хороші бої, щось горить, чорний дим валить", - пише мешканець Донецька.