У Львів прибуло вже більше 600 біженців з Криму

images Після того як помічнику Генсека ООН з прав людини Івану Шимоновичу відмовили у візиті до АР Крим, він зустрівся із Регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області. Про це повідомили в офісі Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області.

Під час жзустрічі обговорювали ситуацію, яка склалась наразі в АР Крим.

Регіональний представник Уповноваженого Зінон Котик поінформував І.Шимоновича, що жителі Львова та області приймають громадян з Кримського півострова, які зазнають переслідування на території Криму, або ж які не підтримують рішень органів влади Криму про референдум та приєднання до Росії. За словами Зінона Котика, у Львові та області на даний час перебувають понад 600 біженців.

“Жителі Західної України боляче сприймають проблеми Криму, оскільки переконані, що Крим є частиною України і там проживають наші громадяни. Разом з тим у нас відсутнє вороже ставлення до частини російськомовних жителів Криму, які порушують питання про приєднання до Росії, хоча ми вважаємо що їхня позиція протиправна, проте вона має право на існування”, — зазначив Зінон Котик.

Нагадаємо, у соцмережах не раз лунали прохання до львів’ян розмістити у себе тимчасово сімей, які виїжджають із Криму.

УНН