У Луцьку уже втретє пройшов турнір пам’яті загиблого в АТО офіцера СБУ Віктора Мандзика (Відео)

фото: suspilne.media
фото: suspilne.media

Офіцер СБУ Віктор Мандзик загинув 21 березня 2015 року при виконанні службових обов’язків у зоні АТО.

Волиняни три роки тому започаткували волейбольний турнір його імені, інформує suspilne.media.

Матір Віктора щороку приходить на змагання , щоб підтримати команди і подякувати організаторам за вшанування пам’яті про свого сина.

У волейбольному змаганні взяли участь 6 команд, у складі яких – співробітники правоохоронних та силових органів.

Турнір проходить уже втретє, розповів учасник змагань, член збірної команди управління Служби безпеки України в області Володимир Ковальчук.

Він каже, що памятає день 21 березня 2015го року, коли під час виконання службових обов’язків загинув його товариш і колега Віктор Мандзик.

Учасник змагань Володимир Ковальчук: "Ми були в одній групі в Волновасі, коли він загинув, додому до нашої ротації лишалося два тижні, всього-на всього і, на жаль, він був один єдиний загиблий серед нас …Його подавали до державної нагороди, але так сталося, що він загинув… Але ми завжди будемо його пам’ятати, - це була дуже добра, світла людина, і я радий, що ми постійно, вже третій рік поспіль, вшановуємо його пам'ять, як героя, таким турніром".

Команди-учасники змагань отримують підсумкові бали, які дозволять їм піднятись у рейтингу спартакіади ФСТ «Динамо», розповів співорганізатор змагань Віктор Міщук.

Подробиці - у репортажі журналістів suspilne.media: