У Луцьку презентували виставку світлин із нагоди 150-ї річниці від дня народження Лесі Українки (Фото)

фото із сайту Луцької міської ради

У Луцьку презентували цікавий мистецький салон “Лесина світлиця”.

Це авторський проєкт Тетяни Ціхоцької, що реалізовується за підтримки Луцької міської ради, в рамках заходів з нагоди 150-ї річниці від дня народження Лесі Українки.

У приміщенні будинку Косачів, що на вулиці Драгоманова, 23, відбулась презентація виставки світлин “Цвіт Косачів-Драгоманових”.

На відкриття завітали Луцький міський голова Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк, директор департаменту культури Тетяна Гнатів, представники обласної влади, Волинського національного університету імені Лесі Українки та мистецтвознавці.

фото із сайту Луцької міської ради

Автор проєкту Тетяна Ціхоцька розповіла, що виставка готувалася тривалий час. Важко було знайти саме якісні фото тих часів, які б занурили у той період, аби був відчутний дух Лесі Українки.

За словами директора департаменту культури Тетяна Гнатів, тут протягом року відбуватимуться різноманітні заходи: презентації, концерти, конкурси, вистави. “Сподіваємось, що “Лесина світлиця” стане ще й туристичної родзинкою у нашому місті. Ми будемо робити все, аби розвивати цей митецький простір”, - зазначила вона.