У Луганську виявили російські танки, які найманці ховають від ОБСЄ (Фото)

images

Російські військові та найманці продовжують розміщувати на своїх сторінках в мережі фотографії своєї присутності в Донбасі. Зокрема, в ході аналізу таких сторінок зафіксований факт дислокації танків РФ на базі «Транспеле» ТОВ «Лаа Транс» в Луганську. Про це повідомляє informnapalm.org.

 

Перше фото без геотега, тому для визначення місцевості знайдені відповідності на яндекс-карті. Посилання на карту, звідки зроблений нижче зазначений скріншот з яндекс-карт.

images

images

images

Посилання на більш точне місце на карті, де зроблені два вище зазначені фото з танком і боєкомплект.

images

Нижче вказане фото було опубліковано в соцмережах 6 березня. На фото стрілкою відзначені танки, випадково потрапили в кадр, коли російський терорист з батальйону «Серпень» фотографував мавпочку на прізвисько «Обама».

images

images

Завдяки такому знаку і вдалося зафіксувати розташування російських танків батальйону «Серпень», які російські найманці ховають від представників міжнародної моніторингової місії ОБСЄ. Як повідомлялося раніше, на території компанії ТОВ «Транспеле» в Луганську знаходиться кілька десятків одиниць російської військової техніки. В арсеналі бойовиків безліч паливозаправників, БТР і БМП різних модифікацій, танки.