У Луганську тривають бойові дії, мерія закликає людей ховатися у ванних кімнатах

11У Луганську зранку тривають бої, громадян закликають уникати району автовокзалу.

“До 3-х годин ночі йшли бої, терористи лупили з “Градів”. Потім усе стихло”, – зазначив Твіттер-користувач Lugansk News Today.

“Луганськ іще не зачистили. Терористи перебувають у місті, але значна їх частина звалила. Сьогодні краще без особливої потреби не світитися!”, – написав він.

“Східні квартали – знову бахає… Стріляють із яру напроти кв. Шевченка два потужні одиночні було й пару ракет”, – повідомив він.

“Район автовокзалу уникайте. Близько Лелеки праворуч стоїть танк і сепаратисти лазять”, – написав цей користувач.

Також він повідомив, що близько 9 ранку через шахту Західну в російському Донецьку (Ростовська область) “пройшла колона з живою силою й Градами”, через Ізварине понад 10 машин.

Тим часом, Луганська міськрада закликала мешканців міста утриматися від пересування містом і по можливості не виходити з дому, передає її прес-служба.

“Ситуація в Луганську загострюється з кожним днем. У зв’язку з цим закликаємо громадян утриматися від пересування містом. По можливості залишайтеся вдома.

Якщо чуєте, що збройні зіткнення відбуваються недалеко від вашого будинку, в жодному разі не підходьте до вікон, не виходьте на балкон, сховайтеся у ванній кімнаті або в кімнаті, вікна якої виходять у протилежний від місця стрілянини сторону і дотримуйтесь „Правил безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях“, які розміщені на офіційному сайті Луганської міської ради”, — йдеться у повідомленні.