У ліміти щодо газу вкладаємося, тепло є всюди, стверджують чиновники на Тернопіллі (Відео)

PB110030-nЗвіт чиновників про початок і хід опалювального сезону був одним із перших питань у порядку денному сесії Тернопільської облради.

Нагадаємо, засідання відбулося 11 листопада. У порядку денному загалом було майже 40 питань. Ще кілька додали. Працювали активно. Але кілька питань з об’єктивних причин перенесли на наступне засідання.

Читайте також. Економія газу кажете? Як журналіст чекав 4 місяці лічильник від «Тернопільгазу»

Власне, голова облради Василь Хомінець обмовився, що воно відбудеться вже незабаром. До того ж, вже йде активна робота щодо підготовки до святкування Дня самоврядування (7 грудня – прим.).

Заступник директора департаменту архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та енергозбереження ОДА Марія Степанова звітувала докладно. Стверджувала, що до опалювального сезону область була готова ще 15 жовтня на 100%. Наразі процес начебто йде гладко. Втім, у депутатів все одно виникло кілька запитань.

Несолодко довелося співдоповідачу – Владиславу Горніцькому. Він - директор комунального підприємства «Тернопільоблтеплокомуненерго». Йому довелося розповідати депутатам про економію газу і те, як її наразі вдається досягнути. Серед питань були й такі, що стосувалися надто низьких температур у приміщеннях садочків та інтернатів.

Софія Левицька