У Київській області вступають у дію нові обмеження, щоб стримати поширення COVID-19

фото: Інформатор Днепр
фото: Інформатор Днепр

Сьогодні на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, вирішили запровадити додаткові обмежувальні заходи на території Київської області.

Про це повідомили у пресслужбі Київської облдержадміністрації.

Зокрема, комісія хоче:

  • рекомендувати органам місцевого самоврядування Київської області обмежити пересування та перебування людей в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 13 год. 00 хв. суботи 11 квітня 2020 року до 06 год. 00 хв.13  квітня 2020) та з 13 год.00 хв. 18 квітня 2020 до 06.год 00 хвили 21 квітня 2020).
  • посилити контроль дотримання встановлених обмежень на території населених пунктів, в тому числі у парках, лісопаркових зонах та в місцях масового перебування людей.
  • посилити контроль виконання обмежувальних заходів у культових спорудах.
  • обмежити доступ громадян до місць поховань та із дотриманням правил карантину: не більш, як по двоє людей та у захисних масках.

Окрім того, у разі виявлення хворих у колективі, має бути введено 14-денні обмежувальні заходи на такому об’єкті господарювання та складено план ліквідації вогнища інфекційного захворювання.

Комісія також рекомендувала "поінформувати населення про адміністративну та кримінальну відповідальності за порушення протиепідемічних правил" та залишатися вдома у разі виникнення респіраторного захворювання.