У Київраді фракція Партії регіонів оголосила про саморозпуск

imagesФракція Партії регіонів у Київській міській раді оголосида, що припиняє свою діяльність і заявляє про розпуск. Про це йдеться в заяві фракції, розміщеній на офіційному сайті київської міської організації Партії регіонів.

Текст заяви:

Сьогодні в Україні велика біда: матері втратили своїх синів, жінки – чоловіків, діти залишилися без батьків. Ми висловлюємо глибокі співчуття родинам загиблих і побажання швидкого одужання пораненим.

Як громадяни, ми не можемо стояти осторонь того, що відбувається в країні. Політика президента та керівників Партії регіонів, всупереч її програмним засадам, призвела до силового протистояння на вулицях Києва та смертей десятків людей, поставила український народ і українську державність під загрозу існування.

Ми не розуміємо й не підтримуємо жорстокі дії правоохоронних органів. Але, ще більше ми не розуміємо, чому влада не застосувала всіх можливих заходів, щоб не допустити вбивства людей, які вийшли на Майдан з прагненням змін в країні.

Партія регіонів повинна була стати партією, яка відстоює інтереси всіх регіонів України, але такою стати не змогла.

Ми не бачимо можливості продовжувати працювати в лавах цієї політичної сили.  Тому, депутатська фракція Партії регіонів у Київській міській раді припиняє свою діяльність і заявляє про розпуск.