У Київ повернулися тітушки-реваншисти (Відео)

звантаженняПо Києву гуляють банди молодих хуліганів, які знищують сіті-лайти з рекламою батальйону особливого призначення «Київ-1». Молодики називають себе реваншистами і заявляють, що мають намір боротися проти несправедливості офіційної влади, – повідомляє «Преса України».

Невідомі злочинці, усі вони на вигляд молоді люди спортивної статури, переконані, що їх дії виправдані економією, яка введена в країні у зв’язку з війною на Донбасі. Вони вважають, що сьогодні нераціонально витрачати електроенергію на рекламу батальйону міліції, який перебуває в тилу і займається розгонами мирних демонстрацій.

Варто зазначити, що активісти цього радикального руху вже і раніше заявляли про себе. Трохи раніше в соцмережах вони повідомляли, що брали участь у сутичках в Києві під Палацом «Україна», де проходили концерти співачки Ані Лорак.

Також на початку грудня в мережі поширювалися заклики штурмувати Адміністрацію Президента, у зв'язку з чим на вулицях столиці були посилені загони батальйону, які несли чергування по дотриманню правопорядку і охорони.