У Києві у відділах ведення Держреєстру виборців українці навіть ночують у чергах, щоб тільки проголосувати 21 квітня (Відео)

ф115 квітня – останній день, коли громадяни України можуть подати документи на тимчасову зміну адреси місця голсоування для участі у другому турі виборів президента України.

Оскільки перед другим туром на цю процедуру закон відводить лише тиждень, черги з охочих змінити адресу для голсоування стоять від 8 квітня.

Як повідомляє ТСН, чимало громадян України, які працюють чи навчаються в Києві, ніч на 15 квітня провели в чергах до відділів ведення Держреєстру виборців, щоб тільки встигнути подати документи і змогти проголосувати 21 квітня.

“Не лякає холод, страшніше втратити право голосу”, – кажуть ті, хто годинами стоїть у черзі.

У відділах ведення Держреєстру виборців кажуть, що докумнти на тимчасову зміну місця голсоування прийматимуть до кінця сьогоднішньої доби.

Читайте також: Другий тур виборів Президента України: як змінити місце голосування (Інфографіка)

Перед першим туром, повідомляли у Держреєстрі виборців, своє місце голосування за три місяці тимчасово змінили понад 300 тисяч виборців України. За тиждень, який відведений на це перед другим туром, як очікуюють, ця кількість меншою не буде.

Всі подробиці – у відео ТСН.